SocialMedya.org Forum ®, İnternetten Para Kazanma, Takipçi Arttırma,
Paykasa Nedir? - Baskı Önizleme

+- SocialMedya.org Forum ®, İnternetten Para Kazanma, Takipçi Arttırma, (https://forum.socialmedya.org)
+-- Forum: Web Site ve WebMasterlar (https://forum.socialmedya.org/-web-site-ve-webmasterlar)
+--- Forum: Yeni Siteler Tanıtım (https://forum.socialmedya.org/-yeni-siteler-tanitim)
+--- Konu Başlığı: Paykasa Nedir? (/konu-paykasa-nedir)Paykasa Nedir? - osman75 - 22-02-2019

Paykasa Nedir?

Gelişen teknolojiye ayak uydurmamızı sağlayan ve bir çok online alışveriş sitesinde ödeme yöntemleri arasında gördüğümüz Paykasa nedir? Ön ödemeli bir sanal kart türü olan Paykasa, içerisinde belirli miktarlarda nakit yüklü halde satılmaktadır. Satın alındıktan sonra sahip olunan kod ile internetten yapılacak alışverişlerde pek çok platformda kullanılabilmektedir. Kullanım olarak kredi kartı ile bir farkı bulunmasa da sağladığı avantajlar ile teknoloji çağında geleneksel ödeme yöntemlerinin önemli eksiklerini kapatmayı başarmıştır.

Paykasa İle Hızlı Alışveriş

Alışverişlerinizde size zaman kazandıracak ve kredi kartında olduğu gibi farklı onay mekanizmalarından arındırılmış olan Paykasa alış nedir? Paykasa’ya sanal bir kredi kartı demek yanlış bir ifade olmaz. Kredi farkı gibi limitli bir şekilde satın alınan güvenli Paykasa ile limitleriniz dahilinde hızlıca alışveriş yapabilirsiniz. Sahip olunan Paykasa’nın tek bir alışverişte kullanılabilecek şekilde bile hizmet vermesi nedeniyle kredi kartında olduğu gibi ekstra güvenlik prosedürlerine ihtiyaç duymaz. Kart numarası, kart son kullanım tarihi ve CVV kodu gibi aşamalı bilgi girişine gerek bırakmadan 16 veya 19 haneli PIN kodunun kullanılmasını sağlayarak alışverişi hızlandırır.

Paykasa İle Bilinçli Alışveriş

Tasarruf etmeyi planlayan pek çok kişi alıverişlerinde Paykasa’yı kullanmayı tercih etmektedir. Size tasarruf fırsatı sunan Paykasa nedir? Paykasa limitini satın almak isteyen kişi belirler. Satışa sunulan belirli limitler dahilinde hazırlanmış sanal kartlardan istediği limitte satın alan kişi böylelikle yapabileceği maksimum alışverişin üst noktasını da belirlemiş olur. Sahip olduğu bu limitli sanal kart ile limitlerini aşmadan dilediği alışverişi kolayca yapabilir. Bu şekilde kullanılabilen Paykasa kullanıcısına bütçe planlama yapma fırsatı sunar. Kredi kartının sağladığı alışveriş dürtüsünü önleyerek yapılan bütçe planına uyulmasına olanak tanır. Böylelikle aylık veya haftalık olarak Paykasa satın alan kişiler, bir ay boyunca alışverişe harcayacakları parayı önceden öngörerek bu limitleri aşmazlar. Alışveriş dürtüsüne karşı yenik düşmenizi engelleyen Paykasa ile ödenemeyen kredi kartı borçlarına sahip olmazsınız. Hızlı ve pratik olarak alışverişlerinizi gerçekleştirirken her ay önceden belirlediğiniz ve satın aldığınız limitler dahilinde kötü bir sürprizle karşılaşmaz, bütçe planlarınızı yenilemek zorunda kalmazsınız


RE: Paykasa Nedir? - gruks - 26-03-2019

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sadece bulaşık makineleri değil sanayi tipi çamaşır makinesi modelleriyle de müşterilerin ihtiyaç duyduğu her tütlü ölçüdeki makineleri temin bakım ve servis hizmetini verekteyiz. Böylelikle satış öncesi ve sonrası her daim müşterilerimizin öncesinden ve sonrasından yanından olduğumuzu biliyoruz.Müşterileri ile birlikte büyümeye devam eden firmamız son yılların en riskli pazarın nabzını tutmaya devam ediyor. Bu sektörde ucuz ürünler satmak yerine, dünya markası olmuş kaliteli ürünleri her bütçeye uygun pazarlama stratejisini benimseyen firmamız mutlu müşteri portfoyu genişledikçe bu hizmet sektöründen var olmaya devam edecek. Biliyoruzki birkez bizimle çalışan her bir müşteri tekrar başak ürün için kapımızı çalıyorsa doğru yolda ilerlediğimizin altı kalın puntolar ile kalıcı olarak çizilmiş oluyor.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi


İnstagram Takipci Hilesi - AtomicPainterSuit - 26-04-2019

Mutlu Anların Paylaşılması


İnstagram, hesap sahiplerinin mutlu anlarının fotoğraf ve videolarını paylaştıkları bir ortamdır. Hesabı takip eden kişiler paylaşımları beğenebilir. Resim ve videolar hakkında yorum yapabilir. Sosyal medya da fenomen olmak bazı kişiler için çok önemlidir. Bunun için takipçi sayısını artırmaları gerekir. Takipçi sayısını doğal yollardan artırmak mümkündür. Fakat uzun zaman alır. instagram takipçi hilesi paketi ile sadece birkaç dakika içinde istenilen sayıda takipçiye ulaşılabilir. 
Takipçi sayısı ve beğeniler özellikle ürün tanıtımı ve satışı yapan hesaplar için maddi önem taşımaktadır. Beğeni sayısının fazla olması hesabın satışını olumlu manada etkilemektedir. instagram beğeni hilesi çok kısa sürede hesabın beğeni sayısını artıran popüler bir uygulamadır. Takipçi ve beğeni hileleri güvenilir olup gönül rahatlığı ile kullanılabilir.


RE: Paykasa Nedir? - AtomicPainterSuit - 03-05-2019

Tesettür otel adıyla da bilinen İslami Oteller, İslam inancına ve gerektirdiği kurallara uygun bir biçimde tatil yapmak isteyen kişilerin imdadına yetişmektedir. Bu kavrama bağlı kalan otellerde ve tatil köylerinde helal olan yiyecekler ve içecekler müşterilere sunulmaktadır. İslam dininde domuz eti ve alkollü içecekler yasal olduğu için menülerde ya da açık büfelerde bunlara yer verilmez. Ayrıca spa, sağlık hizmetleri ve havuz gibi tesisler kadınlar için ayrı, erkekler için ayrı hizmet vermektedir. Müşterilerin ibadetlerini gerçekleştirebilmesi adına mescitler tasarlanmıştır. İslami esaslara göre dizayn edilen bu otellerde kadınlara özel plajlar ya da aile plajları bulunmaktadır. Dünya genelinde hizmet veren bu tip oteller oldukça dikkat çekmektedir.

Adres: Altis Resort


RE: Paykasa Nedir? - AtomicPainterSuit - 05-05-2019

İnstagramda Takipçi Hilesi Nasıl Yapılıyor

Şu anda dünyada ve ülkemizde insanların en çok kullandığı sosyal medya platformlarının başında gelen İnstagram, üyelerinin en çok önem verdiği konular takipçi sayılarını arttırmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun için kullanıcılar İnstagram takipçi hilesi yöntemi ile takipçi kasmaktadırlar. Çünkü bu şekilde paylaşılan gönderiler daha çok takipçiye ulaşmış olacaktır. 
Bu hile konusunda yardım alabileceğiniz internet siteleri mevcuttur. Size sunulan paketlerden uygun olanını tercih ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca İnstagram beğeni hilesi de bu uygulamanın olmazsa olmazıdır. Zira gönderilerinize gelen beğeniler ne kadar çok olursa uygulamadaki görünürlüğünüz o kadar çok artacaktır. Kişisel ve kurumsal hesaplar takipçi kazanmak için bu hilelere başvurabilmektedir.


RE: Paykasa Nedir? - AtomicPainterSuit - 22-05-2019

FB Video Downloader Uygulaması ile Video İndirme

Yediden yetmişe herkesin elinde akıllı telefon vardır. Eski arkadaşlarını bulmak isteyen yaşlılar, arkadaşları ile eğlenmek isteyen gençler Facebook sosyal medya platformunu kullanmaktadır. Platformda bazen çok güzel videolar paylaşılmaktadır. Bu videoları akıllı cihazlara indirmek için çeşitli uygulamalar kullanılmaktadır. Facebook video indir için tamamen ücretsiz olan FB Video Downloader oldukça güzel bir uygulamadır.
FB Video Downloader, Play Store veya App Store’de bulunmaktadır. Uygulama telefona veya akıllı cihaza indirildikten sonra kullanımı oldukça basittir. Yükleme işlemleri bittikten sonra açılan sayfanın en altında Faceebook’a göz at kısmı var. Bu kısımdan giriş yapılır. İndirmek istenen video bulunur ve oynatmak için tıklanır. Açılan videonun üzerindeki pencerede video ile ilgili seçenekler bulunur. İndir seçeneği tıklandığında video anında indirilir.


RE: Paykasa Nedir? - AtomicPainterSuit - 26-05-2019

İNSTAGRAMDA TAKİPÇİ VE BEĞENİ ARTTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
İnstagramda popülerlik takipçi sayısı ve paylaşımlara gelen beğeni sayısı ile doğru orantılıdır. Takipçi sayımızı arttırma yolundan biri olan instagram takipçi hilesi kullanılıyor ise, programı kullandıktan sonra instagram giriş şifresini değiştirmek güvenlik açısından fayda vardır. Eğer akıllı telefona bu takipçi arttırma programı kurulduysa işlem bittikten sonra programın telefondan kaldırılması önerilir.
Ücret karşılığında takipçi, beğeni, yorum artışı sağlayan bu programlarda önce az miktarda ücretli kredi alarak, örneğin önce takipçi alınıp programın güvenirliliği test edilip, gerçekten takipçi sayısı alınan kredi kadar artarsa programın güvenirliliği sağlandığı için instagram beğeni hilesi ile beğeni satın alınabilir. Böylece dolandırıcılık olayı gibi kötü bir sürpriz ile karşılaşılmaz.