SocialMedya.org Duyurular

Yazar: sesliyt en 29-06-2018:03:56 PM
Sesli sohbet hayatımızın parçası olan, sevilen, yükselen, kullanıcıların tercih ettiği özellik olarak en büyük sistemlerdir. Kimi sohbet sistemleri insanları siteden düşürürken, dondururken, mikrofonda konuşturmaz, işte tamda burada karşımıza çıkan sesli sohbet siteleri tüm bu dertlerini unutturarak tamamen kullanıcıların kendi isteği ile sınırsız bir hizmeti karşımıza çıkarabiliyor. Yerli, yabancı, bir çok insanın toplum içerisinde bir arada olduğu sesli sohbet siteleri günümüzün en çok tercih edilen etki alanlarına giren tek sistemdir. Alt yapısı sayesinde sınırsız bir imkan, özellik ve ücretsizce sizlere sohbet olanağı tanımakla kalmayıp bir çok hizmetten, etkinlikten de bedava yararlanmasını sağlıyor. Özel yazışma, kameralı görüşme, sesli sohbet ve daha bir çok şey. İnanın saymakla, yazmakla yetişemeyecek kadar geniş bir kitleye sahip. Sesli sohbet hayatımızın bir parçası olmuştur. Evimizde, işimizde, sohbetin var olduğu her yerde karşımıza çıkıyor ve bizlere güzel dostluklar kurmamızı sağlıyor. 16 yıllık sesli sohbet sitemiz bunların hepsini sizlere sağlıyor. Yenilik arayanlar, yalnız hissedenler ve bir çok insanımız, olduğunuz yerde canınız sıkılacağına, sesli sohbet'in sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmanız daha iyi bir sonuç verecektir size. Farkındalığımızı artık fark edin ve bizlerle birlikte güzel bir arkadaşlık ortamı kurun.

35bbdc41-logo.png
Yazar: osman75 en 22-06-2018:12:48 AM
Halk masalları, fıkralar, anlamlı hikayeler, her hafta yeni klipleri kanalımızda sesli dinle ve izle.
Yazar: osman75 en 21-06-2018:09:42 PM
Geçmiş yıllarda insanların inşa ettiği yapılar, genellikle kerpiç, ahşap veya taştan yapılmaktaydı. İklim koşullarına göre inşa edilen evler, bölgeye uyum sağlamaktaydı. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile, o iklime uygun madde yerine, her madde inşa için kullanılabilmektedir. Granit, en sağlam kayaç türlerinden birisi olduğundan, bazı binaların dış cephesindeki kaplamalar için kullanılabilmektedir. Bu kayaç, yapısı itibariyle oldukça dayanıklıdır ve dış cephenin karşılaşacağı olumsuz etkilere karşı direnç sağlar.
Bunun yanı sıra, volkanik patlamalar sonucu oluşan kayaçlar da oldukça dayanıklı ve kullanışlı maddeler ortaya çıkarmaktadır. Yalnızca patlamalar sonucu değil; sönmüş yanardağların eteklerinde yapılan maden çalışmaları sonucu da bu maddelere ulaşılabilmektedir.

bazalt, diyabaz ve andezit

Bu kayaçların arasında bulunan bazalt, bina inşası için en elverişli kayaçlardan birisidir. Bu kayaç, yapısı bakımından oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Çoğunlukla gri tonlarında olmaktadır. Bu sayede binaların dış cephesi için hem renk hem de direnç bakımından oldukça önemlidir. Isınma, ıslanma, donma gibi faktörlerden uzun yıllar boyunca etkilenmemektedir.
Bu kayacın yanı sıra, diyabaz da yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu madde, çoğunlukla yeşil renkte oluşmaktadır. Çeşitli işlenme süreçlerinden geçtikten sonra binaların iç cephesindeki kaplamalarda kullanılmaktadır.
Andezit ise yapı mühendisliğinin yanı sıra ısıtma sistemlerinin iç kaplamasında kullanılabilmektedir. Bu kayaç, kurşun renginde olmaktadır ve ısıtma sistemlerinin iç cephesinde kullanılmaktadır. Koyu renkte olduğu için ısıyı kendi üzerinde tutarak dışarı yansıtmamaktadır.
Yazar: osman75 en 21-06-2018:08:14 PM
medyum, kişilerin çeşitli sorunları için doğaüstü güçlere başvuran, ruh sağlığı için ise tılsım, vekf ve muska gibi nesneler hazırlayan kişidir. Bu kişiler, kendilerinin özel bir kişiliğe sahip olduklarından bahsetmektedir ve bu özellikler sayesinde problemlere çare bulduklarını söylemektedir. Eşleri barıştırma büyüsü, büyü bozma, muska veya tılsım hazırlama, kısmet bağlılığını bozma, ruhsal yönde oluşan bunalımları yok etme ve aile içi huzursuzlukları ortadan kaldırma; verdikleri hizmetlerden bazılarıdır. Günümüzde medyumluk, şifa bulmak amacıyla kullanılmaktadır.
Sabun Büyüsü

Bu büyü, yaptığı işte en iyi en ünlü medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Büyünün içeriği ve sonuçları açısından oldukça tehlikelidir. Sabun büyüsü, saf kötülüğün serbest bırakılması açısından oldukça tehlikelidir. Bu yüzden de hiçbir kaynakta içeriği hakkında en ufak bir bilgi bile paylaşılmamaktadır. İğnelerin sabunlara batırılması ile yapılmaktadır. Bu işlem sırasında bazı dualar okunmakta ve yazılmaktadır. Yapılması çok kolay olan bu büyünün bozulması ise oldukça zordur. Yalnızca işinde başarılı ve tecrübeli medyumlar tarafından bozulabilmektedir. En garantili medyumlar ise bu süreci daha güvenilir ve sağlıklı bir biçimde uygulamaktadır. Sabun büyüsüne maruz kalan kişiler, ciddi bir hastalığa yakalanmaktadır ve bu hastalık insan vücudunu hızlı bir şekilde tüketmektedir. Büyünün sonucu ölüme bile yol açabilmektedir. Büyü bozulduğu takdirde, kişi sağlığına en kısa sürede kavuşarak normal hayatına devam etmektedir. Nefise Hoca, bu tür büyülerin tedavisi için hizmet vermektedir.
Yazar: batman en 18-06-2018:04:42 PM
İster Masal Oku, İster Masal Dinle - Masal.com Açıldı!

Çocuklarınıza hiçbir engel koymadan gönül rahatlığı ile dolaşmasına izin vereceğiniz bir siteye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Masal.com ile tanışmaya ne dersiniz?

Masal.com gönüllü anneler tarafından hazırlanan masallardan ve ninnilerden oluşan, çocuklar için eğlenceli bir o kadar da eğitici bir içerik platformudur. Örneğin Youtube gibi video paylaşım sitelerinde çocuklarınızın izlemesini istemeyeceğiniz içerikler ile karşılaşırken Masal.com da bu tarz durumlar ile karşılaşmazsınız.

Ekibimizde çalışan gönüllü anneler masalların hazırlanmasından yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçte çocuklar için olumsuz örnek teşkil edebilecek tüm unsurları ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca gönüllü seslendirmeni sayesinde tüm masallara sesli olarak da ulaşmanız mümkündür.

İster masal oku, isterseniz de masal dinle seçeneği ile çocuklarınıza güzel dakikalar yaşatabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz masalların siz değerli ebeveynler tarafından okunması çocuklarınızın gözünde ona değer verdiğinizi ve zaman ayırdığınızı gösterecek olumlu bir hareket olacaktır.

Onlarca farklı masal seçeneği arasında dilediğiniz bir masalı seçerek hemen okumaya başlayabilirsiniz. Yakın zamanda ise kendi özel masal serisini yaratarak sabit okuyucu kitlesini yakalayacaktır. Yeni eklenen masallardan ilk sizin haberiniz olmasını istiyorsanız Google Play’den Masal.com uygulamasını indirmeyi unutmayın!
Yazar: sahibindenilan en 18-06-2018:01:11 AM
Hesapların düzenli bir şekilde tutulması ticari işletmelerin hizmet kalitesini arttırması ve işlemlerin hızlı yapılarak müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça önemlidir.  Günümüzde ticari işletmelerin nerdeyse tamamı ön muhasebe hesaplarını bilgisayar ortamında saklamakta ve gerektiğinde hesaplarla ilgili envanter ve raporlar almaktadır. İşletmelerin ön muhasebe hesaplarını düzenli bir şekilde tutabilmesi için kullanacakları yazılımın şu modülleri içermesi gerekir ;

-Cari Hesap Takibi
-Kasa Takibi
-Stok Takibi
-Fatura ve İrsaliye
-Personel Maaş ve Avans takibi
-Çek ve Senet Takibi
-Teklif Modülü
-Sipariş Takibi

Bu modüllerle birlikte, iyi bir muhasebe programları gelişmiş raporlama seçenekleri de sunmalıdır. İyi bir ön muhasebe programında olması gereken raporlar şunlardır; Cari Hesap Ekstresi Özet ve Detaylı Rapor, Cari Hareket Raporu, Borçlu ve Alacaklı Carilerin Raporu, Kasa Hareket Raporu, Stok Durum Raporu, Stok Envanter Raporu, Personel Hesap Ekstresi, Çek Durum Raporu, Senet Durum Raporu, Vadesi Gelen Senetlerin Raporu, Teklif Durum Raporu, Sipariş Durum Raporu

Gerek içerdiği modüller gerekse de raporlama seçenekleri yönünden bu düzeydeki bir ön muhasebe programı işletmeler açısından kullanışlı bir yazılım olabilecektir. Bu alanda en iyi muhasebe yazılımlarından biri olan Fenesoft Ön Muhasebe Pro ile işletmeler ön muhasebe hesaplarını; cari, kasa, stok, fatura, çek, senet, teklif ve sipariş bazında kolaylıkla takip edebilmektedir. Fenesoft tarafından ticari işletmeler için üretilen ön muhasebe ve ticari yazılımların başında cari hesap programı, stok takip programı, müşteri takip programı ve kasa programı gelmektedir. Firmanın internet sitesi olan http://www.fenesoft.com 'u ziyaret ederek  ticari programlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve deneme sürümlerini bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yazar: osman75 en 08-06-2018:09:30 PM
Otantik Anadolu Yemekleri, dekorasyonu Anadolu kilim motifleriyle oluşturulmuş, rahat edebileceğiniz yerimizde Anadolu yöresel yemeğimizi damağımızda kalan tadı çevremize yansıtmak, oturma rahatlığını yaymak, insana verdiğimiz misafirperverliğimizi yedirmede, ağırlamada, ikram etmedeki anlayışımızı, inancımızı ailece karar verdik, el birliğiyle başladık.

1998'den beri;
1998’de Kadıköy’de Muvakkithane Caddesinde, ikinci şubemizi 1999 Nisan’da Kadıköy Bahariye Caddesi, Nailbey Sokakta, üçüncüyü 2000 Mart’ta Profilo Alışveriş Merkezi’nde ve dördüncü şubemizi Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde hizmetinize sunduk. Müşterilerimize rahat ve huzurlu ortamımızda, müzik eşliğinde lezzetli Anadolu yemeklerimizden Hıngal’ı, Mantı’yı, Gözleme’yi ve Keşkek’i yöresel özelliklerine sadık kalarak sunuyoruz.

%100 MUTLULUK
1998’yılından beri Anadolu yemekleri ve içme kültürünün ve tadına doyulmayan lezzetlerini Otantik‘te sizlerle paylaşıyoruz.

http://www.otantikanadoluyemekleri.com
Yazar: osman75 en 07-06-2018:12:36 AM
Kanada’da dil eğitimi almaya karar verdiniz fakat hangi okulu seçeceğinizi bilmiyorsunuz. kanada eğitim olarak temsilciliğini yaptığımız çok sayıda kanada dil okulundan size ve beklentilerinize en uygun olanı tercih etmenize ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. Tüm Kanada dil okulları ve konaklama seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz. Böylelikle en doğru tercihi yapabilirsiniz ve eğitim aldığınız süre boyunca danışmanlık hizmetimizi almaya devam edersiniz. Dil okuluna karar verdikten sonra önünüzde sizi bekleyen bir vize süreci olacak. Bu süreçte kanada eğitim ücretsiz vize danışmanlığından yararlanıyorsunuz. Danışmanlarımız sizi vize başvurusu için gerekli evraklar hakkında bilgilendirecek, vize randevunuzu alacak ve vize formunuzu dolduracaklar. Sonraki süreçte vize takibiniz danışmanlarımız tarafından takip ediliyor olacak. Kanada'da dil eğitimi almak için yapacağınız vize başvurusuna sigorta poliçesi eklemek zorunlu. Dilediğiniz taktir de Kanada dil okulu fiyatları konusunda ve bu eğitimin sizin için en uygun olan poliçeyi en uygun fiyatlarla temin eder. Tüm süreçlerden geçtiniz ve vizenizi aldınız. Son aşama olan uçak bileti satın alma aşamasında da destek vermeyi kanada eğitim olarak yanınızdayız.
Yazar: osman75 en 06-06-2018:10:04 PM
Cama hayat veriyoruz. Yüksek kaliteli İtalyan Venedik Murano camı kullanarak, tamamen özgün tasarımlarla, renk, desen, şekil ve doku oluşturuyoruz. Tek tek, her bir boncuğa, alevde sabırla şekil vererek, hoş kombinasyonlarla takı haline getiriyoruz. Tamamen organik olan cam takılar, alerji yapmadıkları gibi, tavlı ve kırılmaya dayanıklıdır. En güzel yanlarından birisi de zamanla bozulmaması ve renklerin hiç solmamasıdır.

Bir boncuk atölyesi olarak, kolye, bileklik, küpe, anahtarlık, kolye ucu gibi her türlü takı tasarımını gerçekleştiriyoruz. Ürün seçeneklerimizin yanı sıra, talepleriniz doğrultusunda özel siparişlerinizi de uygulayabiliyoruz. Cam boncuk, cam takı ve aksesuar konusunda yaratıcı, özgün seçeneklerin doğru adresiyiz
Yazar: osman75 en 03-06-2018:10:41 PM
Eğlenceli bir oyun imkânından çocuklarınızın faydalanması için hemen harekete geçebilirsiniz. Sadece kiralama ücret fırsatları ile birlikte bu konuda önemli bir tedbir almanız mümkün. Çocuğunuzun önümüzdeki dönemlerde eğlenceli bir oyun parkından faydalanması elbette ki iyi bir fırsat oluşturuyor. Gerek okul çağına gelmemiş gerekse de okul çağındaki çocukların özellikle yaz tatili ile birlikte bu oyun alanından faydalanması gerçekten iyi bir imkân olarak karşımıza çıkıyor. Detaylar için: http://sismeoyunalani.net/ sayfasını ziyaret ediniz.

Son derece donanımlı ve güvenilir bir şekilde üretilmiş olan şişme oyun parkı kiralama avantajları ile birlikte gerçekten insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir. Hayalini kurduğunuz ve çocuğunuzun güvenliğini düşündüğünüz bir oyun alanı için hemen harekete geçebilirsiniz. Şişme oyun alanı kiralama girişimi ile birlikte cebinizden çok fazla para çıkmadan bu konuda bir tedbir ve fırsat yaratabilirsiniz. Esasında çocuğunuzun değeri kesinlikle para ile ölçülemez. Onun emniyetli ve güvenli bir ortamda oynaması ise ebeveynler olarak sizin için gerçekten iyi bir fırsat olarak kendini göstermektedir. Burada sizin yapmış olduğunuz her harama bir fedakârlık göstergesidir.
Son derece donanımlı ve kapsamlı hizmet anlayışı ile birlikte firma olarak size bu konuda çok önemli sunumlarımız var. Hizmetlerimiz arasında bulunan kiralık şişme oyun parkı hem göz kamaştırıcı hem de kaliteli bir ayrıcalık olarak kendini göstermektedir. Burada bulunan birbirinden farklı alternatifleri değerlendirmek için hemen harekete geçmelisiniz.
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 16
  • Sonraki 
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.
Kullanıcı Adı/E-Posta:

Şifreniz:


Giriş Yap
Forumda Ara

Forum İstatistikleri
Toplam Üyeler: 88
Son Üye: superisi
Toplam Konular: 151
Toplam Yorumlar: 163
Kimler Çevrimiçi
Toplam: 13 kullanıcı aktif
0 Kayıtlı
» 13 Ziyaretçi