SocialMedya.org Duyurular

Yazar: turkmaxiseo en 17-04-2018:10:49 PM
Turkmaxi ismine sahip internet adresi, uzun bir zamandır yayın hayatını başarı ile devam ettirmektedir. Türkiye'nin en aktif Webmaster Sitesi arasında sayabilecek olduğumuz sitemiz sayesinde pek çok bilgi edinebilirsiniz.
 
Webmaster Forumu içerisinde PHP, ASP, HTML, CSS, JOOMLA, Ücretsiz Script paylaşımları, Google, Yandex, Seo ile ilgili birbirinden değerli paylaşımlar kendisine yer bulmuş durumdadır.
 
Son zamanlarda popüler bir hale dönen online oyunlar ile ilgili yararlı bir çok bilgiyi de yine ilgili kategori üzerinden takip edip daha detaylı bilgilere de buradan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
Aynı zamanda Webmaster Genel Bilgiler kategorisinden özel bilgiler edinebileceğiniz gibi E-ticaret kategorisi üzerinde online bir şekilde ticaret yapabilir, Web sitesi alım ve satımı yapabilir, Makaleye ihtiyacınız var ise yada Seo yaptırmak istiyorsanız gerekli ticaret konusu bulunan arkadaşlara ulaşıp güvenli bir şekilde ticaret yapabilirsiniz.         
Yazar: osman75 en 06-04-2018:07:39 PM
Yurtdışına çiçek nasıl gönderilir? Sorusu son zamanlar da bu sektör içinde fazlası ile dile getirilmeye başlanmıştır. İnternetin nimetlerinden hemen her insanın faydalanabiliyor olması nedeni ile, insanlar da internet üzerinden seçtikleri çiçeklerin, yurt dışına nasıl gönderileceği üzerine web siteleri arayışına giriyor. Bu konuda size önerebileceğimiz kaliteli bir marka bulunmaktadır. Bu markanın adı Çiçek Ella ve uzun zamandır piyasada bulunan bu web sitesi, bu zamana kadar birçok insanın yurtdışına çiçek göndermesinde baş rolü oynamıştır. Eğer sizde özel birisi için yurt dışına çiçek göndermek istiyorsanız, Çiçek Ella web sitesini ziyaret ederek, birçok çiçek seçeneğinden birini seçebilir ve sevdiğinize beğendiğiniz çiçeği gönderebilirsiniz.
Yazar: osman75 en 06-04-2018:07:01 PM
Tabloda, dekorasyon alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren, ev ve işyerinizin duvarlarını süsleyebilmeniz için, her dekorasyona uygun tablo üreten Artmoda Dekoratif ve Sanatsal Ürünler Limited Şirketi kuruluşudur. E-Ticaret alanında faaliyet gösteren Tabloda 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji ile baskı tekniklerini sürekli geliştirmekte ve en kaliteli malzemeler kullanarak, el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz müşterilerimize en güzel şekilde sunulmaktadır.

Tabloda, başta kanvas tablo olmak üzere,size ve sevdiklerinize özel fotoğrafları kanvas tabloya dönüştürme imkanı sunmaktadır ayrıca çerçeveli tablo, kabartmalı tablo (dokulu, varaklı, el yapımı ) ve kişi ve kurumlara özel tasarımlar üretmektedir.

Tabloda; mobilya ve aksesuar sektörünün önde gelen firmalarına üretim sağlamakla birlikte, yapı marketler ve birçok mağaza zincirlerine tedarik sağlamaktadır. Belirli ülkelere ihracaat yapan Tabloda her geçen gün portföyünü genişletmektedir.
Yazar: osman75 en 06-04-2018:05:28 PM
Diş ve diş sağlığı günümüzde çok daha önemlidir. Bu nedenle diş sorunlarının çözümleri de her zamankinden daha hızlı çözülmek zorunda. Ülkemizde gelişen teknoloji sayesinde, hastaların olduğu kadar, diş hekimlerinin de zamanla yarışı sürer. Bu konuda en hızlı çözümleri sunan Dental market ciddi bir çözüm ortağı olarak karşınıza çıkar. Aradığınız diş hekimliği malzemeleri tek çatı altında toplanmış, dolayısı ile en hızlı erişimi kullanıcılarına sunar. Başarılı bir şekilde işlem yapabileceğiniz bu site, diş doktorlarının yoğun talep gördüğü bir yapılanma sunmaktadır. Gerçek anlamda bir diş deposu olarak tanımlanabilen site, kullanıcı dostu ara yüzü ile harika bir tasarıma da sahiptir.  Aynı şekilde beklentiler, hem ürün çeşitliliği hem de fiyat avantajları sayesinde en hızlı şekilde çözümlenmektedir. Yoğun olarak karşınıza çıkan malzeme tedariki anında kapınıza teslim seçeneği ile sorun olmaktan çıkacaktır. Dental market Ne Artılar Sağlar? Zaman günümüzün en önemli unsurları arasındadır. Hastalara zamanında ve doğru şekilde yardımcı olmanız gerekir. Aynı şekilde elinizde ki ürünlerin yeterli sayıda ve doğru olması da ciddi anlamda ele alınması gereken bir konudur. İşte bu noktada, Dental market kullanarak, oturduğunuz yerden, saniyeler içinde eksiklerinizi ve stokları azalan ürünleriniz temin edebilirsiniz. Aynı zamanda sitede, piyasada zor bulunan, ancak ciddi gereksinim duyabileceğiniz birçok ürün de derlenmiştir.
Yazar: fullhdfilm en 02-04-2018:06:04 PM
En Yeni Filmleri Full hd : http://www.fullhdfilmadresim.com/
Yazar: nullsix en 29-03-2018:11:30 PM
Canlı Radyo Dinle - Her Radyo Bu Sitede!

Günümüzde kişilerin vakit geçirmek için kullandıkları iletişim araçlarından bir tanesi olan radyo oldukça büyük bir öneme sahip diyebiliriz. Canlı radyo dinlemek isteyen kişiler evlerindeki televizyonlardan, radyolardan, cep telefonlarından ve arabalarındaki radyolardan kolayca radyo dinleme imkanına sahip olabiliyorlar. Lakin radyo dinlemek için en çok tercih edilen nokta artık internet siteleri ve mobil telefonlar haline geldi diyebiliriz.

Telefondan radyo dinlemek için oldukça basit bir yöntem bulunuyor. İnternet tarayıcınızda girmek ve radyodinlen.com isimli web sitesine girerek beğendiğiniz radyonun play tuşuna basmaktır. Telefonda ve bilgisayarda radyo aramak ile uğraşmadan kolay biçimde radyo bulmak için canlı radyo dinleme sitesi olan radyodinlen.com sitesine girmenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü Kral FM, Best FM, Imbat FM, Metro FM, Pal Station, Radyo Alaturka, JOY FM, Süper FM, Joy Türk, Lig Radyo, TRT Radyo, Diyanet Radyo gibi pek çok sevilen ve takip edilen radyo istasyonu oldukça kolay biçimde dinlenebilmektedir. Radyodinlen sitesinin bir diğer avantajı telefon uyumlu oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olması nedeniyle istediğiniz radyoyu dinlemekte zorluk çekmemenizdir.

İnternetten radyo nasıl dinlenir? Sorusunun cevabını bu şekilde bulabileceğinizi belirtmemde yarar var. Çünkü hem internette müzik dinlerken hem de o an uğraştığınız işinizle çok daha kolay biçimde ilgilenebilirsiniz. Bunun sebebi tek tek radyoların frekanslarını bulup radyoları aramak yerine çok daha basit biçimde her radyonun sayfasına girerek radyoyu dinleyebiliyorsunuz. Kolay kullanıma sahip olması nedeniyle bu sebeple pek çok kişi online olarak canlı radyo dinle başlıklı siteleri tercih ettiklerini söylemektedirler. Siz de canlı radyo dinlemeyi seviyorsanız kesinlikle önerdiğim siteye giriş yapmalısınız. Hem sade bir arayüz hem kullanıcı dostu yapısıyla aranılan radyo kolayca bulunabilmektedir.


İnternetten radyo nasıl dinlenir?

İnternetten radyo dinlemek oldukça kolay biçimde gerçekleştirilebilir. Örneğin Google arama motoruna girerek yapacağınız bir kaç arama ile karşınıza çıkan sitelerden biri olan radyodinlen.com 'a giriş yaparak online radyo dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için Google'a yapacağınız bir kaç aramaya örnek verebiliriz. Google üzerinde yapacağınız aramalardan bazıları "canlı radyo dinle, online radyo, radyo dinle" vb. kelimelerden bir tanesini aratabilirsiniz. Ya da Google'a en direk olarak radyodinlen.com yazarak da arama yapabilir ve ilk çıkan siteye giriş yapabilirsiniz.

Eğer ben bunlarla uğraşarak vakit kaybetmek istemiyorum. Ben daha kolay biçimde radyo dinlemek istiyorum diyorsanız sizin için aşağıda paylaştığım linke tıklayarak giriş yapabilir ve istediğiniz radyoyu kolay biçimde dinleyebilirsiniz. Artık radyo dinlemenin ne kadar kolay ve hızlı biçimde gerçekleştirilebileceğini öğrenmiş oldunuz.

Hızlı biçimde radyo dinlemek için tıklayınız https://www.radyodinlen.com
Yazar: nullsix en 29-03-2018:10:47 PM
Nedemekla.com TDK Türkçe Sözlük Sitesi

Günümüzde pek çok anlamını bilmediğimiz kelime bulunmaktadır. Bazı kelimeler var ki bunlar Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmişler fakat kullanılmadıkları için unutulmaya yüz tutmaya başlamışlardır. Hatta kelimelerin sözlük anlamları konusunda pek bir bilgimizin olmadığı zamanlarda doğal olarak hemen internet üzerinde araştırma yapmaya başlamaktayız. Bilmediğimiz kelimeleri öğrenmek TDK sözlük anlamı konusunda araştırmalar yapmak bize bu nedenle keyif vermektedir.

İnternet ortamında kişilerin kelime anlamlarını bulmalarını kolaylaştırmak için kurulmuş olan pek çok sözlük sitesi bulunuyor. Tabi ki bu sözlük sitelerinde aradığımız kelimelerin ne anlama geldiğini öğrenerek aslında o kelimeyi günlük yaşandımız içerisinde kullanma eğilimini daha kolay biçimde gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin bir kelimenin TDK anlamı öğrenildikten sonra ne demek olduğu, neler içerdiği ve cümle içerisinde nasıl kullanıldığını görüp ona göre yaşantımızda o kelimeyi oldukça kolay biçimde kullanabilmekteyiz. Şahsen günlük yaşantımda aradığım kelimeleri oldukça kolay biçimde bulmamı sağlayan bir siteyi size tavsiye etmek istiyorum. Eğer bilmediğiniz kelimeler bulunuyorsa ve anlamlarını merak ediyorsanız size tavsiye edeceğim bu site sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Çünkü bu site yani Nedemekla.com isimli web sitesi oldukça esprili bir anlayış ile Biz Angara Bebesiyiz Her şeyi Biliriz! sloganıyla hareket etmekte ve bu espirili yanı sıra merak edilen pek çok kelimeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Nedemekla.com sahip olduğu basit arayüzü ve çeşitli alanlarda o kelimenin anlamını sunmasıyla oldukça yoğunlukta kullandığım sözlük sitesi diyebilirim. Site üzerinde yer alan arama alanını kullanarak merak ettiğim bir kelime, deyim, ata sözü ya da kısaltmanın anlamını kolayca öğreniyorum. Özellikle filmlerde ve dizilerde duyduğum ve daha öncesinde hiç bilmediğim yabancı ve eski kelimeleri kolayca öğrenmek için bu siteyi yoğun biçimde ziyaret ettiğimi söylemekte yarar var. Kelimelerin anlamlarını sürekli merak edeceğiniz bir sözlük sitesi arıyorsanız kesinlikle bu siteyi kullanabileceğinizi söylememde yarar var. Deyimler, ata sözleri, kısaltmalar yer alıyor. Bunların anlamlarını bir tıkla öğrenebiliyorsunuz. Özellikle bir kelimenin TDK sözlük anlamı yanı sıra o kelimenin farklı ansiklopedi ve alanlardaki anlamlarını da öğrenebiliyorsunuz. Diyelim bir kelime fen alanında da kullanıyorsa o alandaki anlamının yanı sıra aynı zamanda bir insanın anlamını da taşıyorsa isim anlamı da yer alıyor.

Eğer çok merak ettiğiniz kelimeler varsa hemen bu siteye girmenizi tavsiye ederim

Nedemekla.com
Yazar: osman75 en 25-03-2018:02:13 PM
Bayrampaşa çiçekçi Rengârenk çiçeklerle sevdiklerinizin yüzüne koskocaman bir tebessüm kondurmak için artık tek yapmanız gereken; yüzlerce çiçek sepeti, mis kokulu buket ve aranjmanlardan oluşan geniş içerikli çiçek tasarımlarımızın bulunduğu cicekgelsin.com sitemizi ziyaret etmek. Gönderdiğiniz çiçeklerin zamanında iletilmemesinden kaynaklı sorunları düşünmenize gerek bırakmayan ekibimiz, hizmet kalitesiyle ve işindeki profesyonellikle online çiçek gönderimlerinizde gecikme yaşanmadan teslimat yapılacağına garanti verir. Fiyat konusunda da sizlere cazip seçenekler sunuyor, sevdiklerinizin yanında olamadığınız zamanlarda kalbinizin onlarla olduğunu göstermek için göndereceğiniz çiçekler için bütçenizi sarsacak harcamalar yapmanıza izin vermiyoruz.


Bayrampaşa çiçekçi Her zaman günlük çiçekler kullanarak çiçek siparişlerinizi hazırlayan firmamız, gönderdiğiniz çiçeklerin günlerce tazeliğini korumasını sağlar ve böylece çiçekleriniz canlı renkleriyle sevdiklerinize mutluluk aşılamayı günlerce sürdürür. Profesyonellerden oluşan ekibimiz çiçeklerinizin kusursuz bir estetiğe sahip olacak biçimde hazırlanmasından bozulma olmadan taşınması ve zamanında, dakik bir şekilde iletilmesine kadar hizmetlerimizin her aşamasında büyük özenle çalışmaktadır. Özel günlerin tamamı için şık konseptlerle hazırladığımız çiçek seçkilerimiz arasından seçim yaparak ve indirimli fiyatlarımızı değerlendirerek, sitemiz üzerinden günün her saati online çiçek siparişi yapabilirsiniz.

https://www.cicekgelsin.com/
Yazar: arzusoydas en 24-03-2018:07:24 PM
Levent Kiralık Ev İlanları bulmak isterseniz mutlaka bu alanda hizmet veren bir emlak danışmanı ile tanışmanız lazım.
Çünki levent bölgesi çok kalabalık ve aynı zamanda zenginlerin ve düşük gelirlilerin yaşadığı değişik bir mahalledir aynı zamanda çok merkezi bir bölgedir..

bu bölgede ev kiralamak isterseniz melek saraçer web sitesine bakmalısınız...
Yazar: osman75 en 21-03-2018:06:29 PM
Türkiye’de Toplu WhatsApp Mesajlaşma / Pazarlama çözümleri sağlama konusunda, uzun süren çalışmalar sonucunda artık mümkün. Portakal Ajans’ın geliştirdiği Whatsapp Toplu Mesajlaşmanın Toplu SMS e göre en büyük avantajının 950 karaktere kadar Metin, 5 MB a kadar Resim, Ses, Video, Dosya gönderilebiliyor olmasıdır. Bu hizmeti Türkiye’de kullanıma ilk ve tek olarak sunan Portakal Ajans, minimum zaman dilimi içinde maksimum başarı için, WhatsApp Mesajlarının % 100'üne kadar teslim edilmesine yönelik gerekli tüm yatırımları ve hizmet ağını kurdu.

Portakal Ajans, WhatsApp Toplu Mesaj hizmetini başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya çapında yenilikçi mobil mesajlaşma hizmeti sunuyor.  WhatsApp’ ta bireysel olarak yaptığınız tüm işlemleri (Mesajlaşma, Resim Gönderimi, Ses Dosyası ve Videolar gibi) size tahsis edilen özel panelden toplu olarak yürütebilecek ve raporlayabileceksiniz.

Niçin WhatsApp Toplu Mesaj Hizmeti'nden faydalanmalısınız?

Whatsapp reklam mesajı Gönderiminin diğer reklam alternatiflerine göre daha etkili olduğu aşikardır. Whatsapp Toplu Mesaj sistemin neden daha etkilidir?

• Görüntü veya Video reklamı diğer reklam alternatiflerine göre 10 kat daha etkilidir, Ayrıca göndermek istediğiniz metin Normal mesajdaki gibi 160 karakterle sınırlı değildir. Hizmet ve kampanyalarınızı daha detaylı anlatma imkanı sağlamaktadır.
• WhatsApp Toplu Mesajla, potansiyel müşteri adaylarının TV Reklamları, Radyo Reklamları, E-posta Reklamları, Kağıt Reklamları gibi diğer reklam alternatiflerine kıyasla 10 kat daha fazla dikkat çekmenizi sağlarsınız.
WhatsApp Toplu Mesaj programı sisteminde, video resim ve uzun detaylı metin reklam çalışmalarınız, diğer benzer reklam çalışmalarına göre çok düşük maliyetli ve etkilidir.
• Bir son kullanıcı bir akıllı telefona ya da WhatsApp etkinleştirilmiş bir telefona sahip değilse, kesinlikle potansiyel bir müşteri değildir. Bu nedenle Whatsapp Toplu Mesaj aslında en doğru potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar.
• Whatsapp Toplu Mesaj kampanyaları size özel panelden yürütmek gayet kolaydır ve tüm özet raporunu da anlık olarak alırsınız.

Avantajlı Whatsapp Toplu Mesaj Paketleri için Tıklayın...
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ..
  • 12
  • Sonraki 
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.
Kullanıcı Adı/E-Posta:

Şifreniz:


Giriş Yap
Forumda Ara

Forum İstatistikleri
Toplam Üyeler: 46
Son Üye: tekbasnihal
Toplam Konular: 117
Toplam Yorumlar: 127
Kimler Çevrimiçi
Toplam: 11 kullanıcı aktif
0 Kayıtlı
» 11 Ziyaretçi