SocialMedya.org Duyurular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasal Başlıklı Toplu SMS Hizmetleri - BizimSoft
#1
Çevremizdeki kişileri oluşacak herhangi bir şeyden haberdar etmek için tek tek kendilerini aramak zorunda kalıyoruz. Örneğin açmış olduğumuz internet sitemizi çevremizdeki arkadaşlarımıza veya rehberimizde yer alan kişilere iletmemiz için kendileriyle birebir iletişim kurmamız gerekiyor. fakat daha sonrasında gelişmekte olan teknoloji sayesinde kullanıcılar istedikleri bütün numaralara tek bir SMS ile bilgilendirme mesajlarını gönderebiliyorsunuz.
Toplu SMS olarak isimlendirmiş olduğumuz sistem sayesinde öncelikle hangi numaralara mesajın iletilmesini istiyorsanız, o kişilerin numaralarını tek tek gönderme sekmesine girmeniz gerekecektir. Daha sonrasında bildirmek istediğiniz internet adresinizi veya kurmuş olduğunuz yeni sistemlerin tanıtımını yapacak mesajınızı girerek karşıdaki kişilere anında Toplu SMS gönderebilirsiniz. Toplu SMS sisteminden yararlanmanız için öncelikle internet adresimizde yer alan canlı destek ekibiyle iletişime geçmeniz ve hangi konuda destek alacağınızı belirterek gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

toplu-sms.jpg

Lisanslı Ürünümüzle Gönül Rahatlığıyla Mesaj Gönderin
Geliştirmiş olduğumuz Toplu SMS programı sayesinde istemiş olduğunuz kişilere anında mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik açısından da yüksek verilere sahip olan sistem sayesinde hiçbir şüphe ile karşı karşıya gelmeden mesajlaşma deneyiminizi geliştirebilirsiniz. BTK tarafından onay alan sistemimiz güven ve kalite konusunda kullanıcılarımıza herhangi bir durum yaşatmamaktadır. Toplu SMS sistemi sayesinde arkadaşlarınız arasında söz sahibi olabilirsiniz. Ya da bir bölüme başkan olarak seçildiğiniz zamanda sizlere verilmekte olan görevleri anında bütün personellere iletmeniz gerekecektir. Bu durumda yapmanız gereken tek durum kendilerini tek tek arayarak durumu açıklayıcı şekilde izah etmeniz lazım. Yapacağınız bilgilendirme işleminden hem zamandan kayıp edeceksiniz hem de anlatma biçiminiz de değişiklikler meydana gelecektir. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuz zamanda sıkıntılarla karşı karşıya gelmeden tek bir mesaj yolu ile bütün sorumlu olduğunuz kişilere anında mesaj gönderebilirsiniz.   Toplu SMS programına sahip olmak için bizimsoft internet adresimizi kullanabilirsiniz.

BizimSoft – Web Dünyasının Pratik Çözümü
Web: http://www.bizimsoft.com
Mail: info@bizimsoft.com
İletişim: 0212 945 17 67 / 0553 945 17 67

  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi