SocialMedya.org Duyurular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SocialMedya.org Sistem Kullanımı
#1
Question 
videokapa.png


Sistem güvenli mi?

Bu sorunun cevabının evet olduğunu sistemimizi kullandıkça göreceksiniz.

Sisteme giriş şifrem dışında benden şifre istenir mi?
Kesinlikle hayır. Sadece sisteme üye olurken sizden sisteme giriş yapabilmeniz için şifre oluşturmanız istenir.
Altını çizerek söylüyoruz. Sistem sizden kesinlikle facebook, twitter, youtube, google vb. sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini istememekte ve herhangi bir uygulamayı zorla
kabul ettirmemektedir.

Sadece sayfa veya web sitenizini ekleyerek, jeton kazan bölümünden de beğeni yaparak, takipçi olarak vs. jeton kazanıyorsunuz hepsi bu.
Ayrıca facebook beğeni, twitter takip, web site ziyaret, youtube video izleme, videolara abone vs olsun her şeyi önceden görüyor ve beğenip beğenmeyeceğinize, takipçi olup olmayacağınıza kendiniz karar verebiliyorsunuz. Üstelik hoşunuza gitmeyen sayfa veya siteleri atlayarak diğerlerine geçiş yapabiliyorsunuz.
İllegal sistemlerdeki gibi zorla uygulama kabul ettirme, token alma, otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme gibi hileler sistemde bulunmamaktadır.

Sitede yaptığınız tüm işlemler sosyal medya kurumları tarafından legal olarak görülmektedir. Yani hesabınızın erişime engellenmesi mümkün değildir. Sistemimiz dışında yaptığınız herhangi bir işlem nedeniyle erişimi engellenen hesaplardan sistemimiz sorumlu tutulamaz.

Şimdi sistemimiz hakkında ayrıntılara geçebiliriz.
Kullanıcı adı veya e-mail adresi ve şifremizle sisteme giriş yapıyoruz.

Giriş yaptıktan sonra karşımıza iki seçenek çıkmaktadır.
1. Eğer sayfa beğendirme, takipçi kazanma vs. yapmak istiyorsak menüden Reklam ekle -> Yeni Reklam Ekle butonuna tıklıyoruz. Reklam -> Reklam Ayarları butonuna tıklayarak sisteme eklediğiniz sayfa ve siteleri görebilir, bu sayfa ve sitelerin hem gün bazında hem de tüm zamanlar bazında ne kadar beğeni, takip ya da tıklama aldığını görebilir ve sisteme eklemiş olduğunuz sayfa ve site bilgilerinizi bu kısımdan düzenleyebilirsiniz.

2. Eğer hem para kazanmak hem de sayfa beğendirmek istiyorsak sol tarafta yer alan menüden sayfa beğen, durum beğen, abone ol, twitter takipçi ol, web site ziyaret et, instagram takipçi ol, instagram fotoğraf beğen, youtube video izle vs hangisini istiyorsak o butona tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfaları, durumları, fotoğrafları tek tek beğeniyoruz ve her beğendiğimiz sayfadan Tıklama Başı Maliyeti (TBM) kadar jeton kazanıyoruz.

Şimdi aklınıza şöyle bir soru gelebilir.
Ben TBM oranını mesela 6 jeton olarak belirlersem karşıya yani sayfamı beğenen kişiye 6 jeton mu gider?

Karşıya yani sayfanızı beğenen kişiye 5 jeton gider çünkü sistem sizin 6 olarak belirlediğiniz jetonun 1 tanesini kasaya bırakıyor yani sistem bu şekilde işliyor, diyelim TBM 5 olarak belirlediniz sistem karşı tarafa 4 jeton veriyor ve yine 1 tanesini kasaya bırakıyor.

Kazandığınız jetonları ister paraya çevirerek sistemden kazanç elde edebilir isterseniz de kazandığınız jetonlarla sayfa beğendirme, takipçi kazanma, web sitenize organik ziyaretçi kazanmak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde jetonunuz tükeninceye kadar tamamen doğal yollarla sayfalarınıza organik yani gerçek üye kazanmış oluyorsunuz.
Hesabınızdaki mevcut jetonlarınız tükendiği veya belirlediğiniz TBM oranının altına düştüğü andan itibaren sayfalarınızın yayını durur ve vitrinde sayfalarınızı diğer üyeler göremez. Durum böyle olunca da hiçbir şekilde sayfalarınıza üye ve beğeni gelmez. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mümkün oldukça bol bol jeton kazanmaya çalışın ya da buna zamanım olmuyor diyorsanız Hazır Jeton Paketi satın alın.
SocialMedya.org, internette para kazanmanın ve Sosyal Medya hesaplarını geliştimenin en kolay yolu..

  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi