SocialMedya.org Duyurular

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avcılar Diş Doktoru | (212) 283 59 47 | Acil Diş Avcılar | 24 Saat Açık Dişçi
#1
36WRM9.jpg


Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

* Avcılar acil diş tedavileri daimi hizm.
*
avcılar dişçi ve ağız sağlığı hizmetleri (Gece - Gündüz 7/24)
* Avcılar nöbetçi dişçi telefon numarası 0212 283-59-47
* Avcılar 24 saat açık diş doktoru sarp ağız hijyeni kurumsalı
* Avcılar cumartesi pazar açık diş tedavi klinik hastanesi
* Tatilde ve bayramda açık dişçi bulabilirsiniz.

MİSYONUMUZ - Avcılar dişçi olarak.
Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetlerini Avcılar dişçi olarak sunmaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=ZV_TkL7eoUA

VİZYONUMUZ
Avcılar dişçi ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

#2
Burlodge

Yılların tecrübesine sahip global organizasyonumuz size daha fazlasını sunmaktadır.

Diğerleri gibi, Burlodge Grubu yemek dağıtımındaki fırsatları ve darboğazları biliyor. Bu, yaklaşımımızı daha hedef odaklı yapar, sıcak soğuk yemek arabası uygulamayı kolaylaştırır ve günlük uygulamada sorunları önler. İhaleden satış sonrası hizmete ve genel konseptten en küçük detaya kadar Burlodge deneyimi yerleşik güvenliğinizi oluşturur ve başarınıza katkıda bulunur. Buna güvenebilirsin.

Yenileme ve iyileştirme için sürekli bir sürüş ile, Burlodge her zaman yeni sistemler geliştiriyor. Yenilikler bariz hedefleri karşılar. Enerji ve personel maliyetlerinde tasarruf, yemek taşıma arabası fiyatları daha hasta odaklı uygulama ve daha iyi sunum, kullanıcı dostu ve zaman kazandıran iyileştirmeler, uygulama ve dağıtım olanaklarında bir artış: her sorun özel bir çözümü hak ediyor. Yenilik, sorularınızla başlar.

Burlodge’un yaptığı şey, ekipman tasarlamanın ve üretmenin ötesine geçiyor.
Yemek Servis Arabası

  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi